Під зеленим стягом: Мальський проти заробітчан

Новий голова ЛОДА зібрався повернути їх додому.

Новий голова Львівської облдержадміністрації Маркіян Мальський зазначив, що місцева влада має зосередитися на соціальній сфері, медицині, щоб люди не шукали кращих умов життя, а також підкреслив важливість створення умов для бізнесу.

Про це пише Уніан.

Новий голова Львівської облдержадміністрації Маркіян Мальський запевнив, що вживе низку заходів для припинення відтоку з регіону працездатного населення.

Як повідомляє прес-служба глави держави, про це Він сказав під час представлення його президентом Володимиром Зеленським у залі Львівського державного університету ім. Івана Франка лідерам громадської думки та представникам місцевої влади. За словами Мальського, мова йде про покращення умов праці та гідної її оплати. "Потрібно працювати над залученням інвесторів, які розглядатимуть Україну не лише як країну з дешевою робочою силою", – переконаний Мальський. За його словами, щоб не втрачати працівників, бізнесмени, зокрема, підвищують їм зарплати. Зі свого боку, місцева влада має зосередитися на соціальній сфері, медицині, щоб люди не шукали кращих умов життя.

Голова Львівської ОДА також наголосив на важливості створення умов для бізнесу. "Ті, хто повертається з грошима, переважно стикаються з бюрократією. А потім ми дивуємося, що їх немає. Тому є розуміння необхідності роботи над дерегуляцією та детінізацією", – зазначив він. Як повідомляв УНІАН, 14 червня у Facebook Зеленський запропонував жителям Львівської області вибрати серед трьох претендентів майбутнього голови обласної державної адміністрації.