У Львові розігнали фанатів Шарія

Вони намагалися провести пікет під Оперним театром.

У суботу, 6 липня, кілька прихильників кандидата у народні депутати Анатолія Шарія спробували провести акцію на його підтримку біля Оперного театру у Львові.

Львівські активісти зірвали акцію одразу після її початку. Про це пише Zaxid.net.

Близько 12:00 на площі перед Оперним театром зібралось кілька прихильників відеоблогера та українофоба Анатолія Шарія. Вони почали роздавати перехожим червоні кульки – нібито у підтримку Шарія.

Одразу після старту акції до прихильників одіозного кандидата у нардепи підійшли підійшли львівські громадські активісти. Вони відібрали в учасників акції червоні кульки та лопнули їх. Після цього між прихильниками Шарія та націоналістами відбулася словесна перепалка та невеликі сутички.

Учасники акції розповіли, що прийшли підтримати зміни у державі, які нібито пропонує Анатолій Шарій.

«Ми прийшли на акцію підтримати партію Шарія, а ці неадекватні ходять і лопають кульки. Ми хочемо змін у нашій країні, не хочемо, щоб був цей бандитизм», – розповів учасник акції Олександр, який відмовився назвати своє прізвище.

Правоохоронці, які теж були присутні на площі перед Оперним театром, розборонили присутніх.

Зазначимо, що Анатолій Шарій відомий своєю критикою Петра Порошенка та української влади. У 2012 році отримав політичний притулок в Литві, проте точне місце його проживання невідоме.

Низка українських ресурсів та «Комітет визволення політв’язнів» звинувачують Шарія в українофобії і проросійській орієнтації. Служба безпеки України вважає, що Шарій співпрацює із спецслужбами РФ. 24 червня ЦВК відмовилася реєструвати Шарія кандидатом у народні депутати, але 2 липня, виконуючи рішення суду, все ж ухвалила рішення про його реєстрацію.