Одесити впроваджують нові технології (фото)

В Одесі на одному з провідних заводів залізобетонних виробів відкрилася нова виробнича лінія з виготовлення багатопустотних бетонних плит. Такі плити у всьому світі активно використовуються в будівельній сфері для організації перекриттів в житлових і громадських будівлях.

Особливість нової лінії, зібраної за італійськими технологіями, полягає в тому, що бетон не заливається в форму, а йде суцільним сформованим потоком по лінії довжиною 125 метрів. Потім полотно нарізається на плити потрібної замовнику довжини. При стандартній ширині плит 1,2 і 1,5 метра, виробництво розраховане на 18 000 кв.м на місяць.

На півдні України – це перше таке виробництво. Нова технологія забезпечує високу точність розмірів плит, посилену шумо- і теплоізоляцію, сейсмостійкість, а також зменшення загального навантаження на фундамент будівлі без втрати міцності.

У відкритті нової виробничої лінії взяв участь мер Одеси Геннадій Труханов.

“Інвестиції у виробництво – це хороший показник для всієї країни. Наше завдання як міської влади – створити умови і не заважати бізнесу працювати”, – зазначив він.