1001 ганьба Вакарчука: на цей раз – через дітей-агітаторів у Львові

Через використання неповнолітніх Вакарчука присоромив відомий львівський журналіст.

Фото та коментар щодо роботи на партію «Голос» неповнолітніх опублікував Роман Онишкевич.

"Рік тому, коли в контексті президентських виборів з’явився дискурс Вакарчук-Зеленський, не віруючи в перемогу жодного з них, я все ж таки був за Вакарчука. Три місяці тому я зрозумів, що Вакарчук – порожнє місце: чоловік мовчав, коли від нього чекали слова. Гарний співак і нині не заговорив, бо те, що він несе – мовою назвати важко. Хлопчик, який звик до овацій банально виявився не готовим тримати удар і абсолютно недалеким у суспільно-політичних питаннях.
Бавиться в морального авторитета, очевидно, уявляючи себе щонайменше Главою Церкви чи в’язнем сумління. Але якого дідька, питається, той сраний «моральний авторитет» не заборонить своїм піпам по Сихову ганяти дітей на роздачу агітації. 

Агов, пане Славку- надьога нації? Слабо дітей у гуртки скерувати, чи на канікули вишколи організувати? Нє? Нє то нє. Хай ліпше листівки Вакарчука роздають. Канікули так канікули. Діти так діти. Звєзда так звєзда. Піпа так Піпа. Не соромно?", – написав Роман Онишкевич на своїй сторінці у Фейсбуку.

В той же час, в «Голосі» пообіцяли розібратися в ситуації.

"Дякую за вашу активну позицію. У ході кампаній, коли є дуже багато людей і дуже мало часу, трапляються різні випадки. Ми перевіримо цю ситуацію і зробимо все, аби в майбутньому не допустити таких помилок. Ще раз дякую за вашу активність", – відповіла учасниця партії "Голос" Наталія Піпа, що балотується по округу №115 (Сихівський район, частина Личаківського району Львова).