Адміністрація морських портів України Одеси переплатила за авто

Одеська філія Державного підприємства «Адміністрація морських портів України» (Адміністрація Одеського морського порту) 19 червня за результатами тендеру замовило ТОВ «Виробнично-технічне підприємство «Інжпроект» легкових автомобілів на загальну суму 1,83 млн грн. Про це повідомляється в системі «Прозорро».

Фірма поставить два автомобіля бізнес-класу Toyota Camry 2017 р.в. по 915 тис грн. Кожне авто матиме бензиновий двигун 2,5, автоматичну коробку передачі, оздоблення сидінь комбінованою шкірою з перфорацією (чорний колір), камеру заднього виду з динамічними графічними підказками, клімат-контроль, аудіосистему з кольоровим багатофункціональним сенсорним дисплеєм 7,0″, подушки безпеки.

У автосалонах Toyota Camry у комплектації Prestige продають за 923 тис грн., у базовій комплектації Camry можна придбати за 780 тис грн.

Єдиним конкурентом переможця на торгах було ТОВ «ВіДі Пальміра» із групи «ВіДі» Віталія Джуринського, чия пропозиція була вищою на 170 тис грн.

Керівником ТОВ «ВТП «Інжпроект» є Максим Лято, власники – Петро та Олена Хлицови.

Петро Хлицов з серпня 2010 до 2013 року обіймав посаду заступника голови Одеської обласної адміністрації з питань енергетики та надзвичайних ситуацій. У 2013 році був звільнений з посади. У тому ж році його обрали заступником голови облради з гуманітарних питань. У 2015 році він склав свої повноваження.