Судові тяжби по “справі Краяну” добігають кінця: захист впевнений у виправдувальному вироку

123 листи позиції захисту – саме стільки матеріалу підготовлено адвокатом мера Одеси по “справі Краян” Олександром Лисаком. Команда захисту висловила впевненість в виправдувальному вироку для мера і його команди. Про це повідомляє “Думська”.

«Ми даємо обгрунтування неприпустимість зібраних доказів обвинувачення, тому що вони зібрані з грубими порушеннями. Також ми цитуємо показання свідків, які для слідства нічого цінного не повідомили, а скоріше повідомили важливі відомості в наш захист. Також ми вважаємо, що обшуки були проведені з порушеннями, а тимчасовий доступ (до документів банку – ред.) Був здійснений не уповноваженою особою », – говорить Олександр Лисак.

Адвокат повідомив, що до справи долучені свідчення свідків, які за законом взагалі не можна брати до уваги. Їх брали співробітники НАБУ на стадії досудового розслідування.

«Одна справа, коли задають питання на досудовому слідстві, в НАБУ, і зовсім інша – в суді, де люди вільно говорять. Для нас важливіше ті свідчення, які люди дають в суді», – зазначив Лисак і додав, що захист буде просити для всіх фігурантів виправдувальний вирок.

Завтра засідання у справі продовжиться, але вирок винесуть, швидше за все, в середині липня.

Фото: Думська