В Одесі представлять унікальний фото-проект

27 червня в арт-студії ZAVOD пройде виставка і презентація документального фото-проекту про Одесу «Невидиме місто».

«Невидиме місто» – це storytelling-ініціатива, покликана створити візуальний альманах Одеси через призму місцевих фотографів і і забезпечити візуальну презентацію нашого міста поза стандартних міських визначних пам’яток, представлених Гуглом і путівниками.

У березні 2019 року фотограф Олексій Юренєв провів воркшоп з одинадцятьма одеськими фотографами різного віку і життєвого досвіду. Юрєнєв дав учасникам завдання: сфотографувати те, що їх оточує, і об’єднати отримані знімки в цілісний груповий проект. За кожним учасником була закріплена своя, добре знайома йому частина міста. У пошуках свого унікального бачення Одеси, фотографи застосовували поетичні візуальні підходи, і так досліджували повсякденну реальність районного життя.

Олексій Юренєв – документальний фотограф з Нью-Йорка. Випускник і незалежний викладач International Сenter of Photography NY. Автор унікального документального проекту про одеситів на Brighton Beach. Роботи Олексія публікуються в New York Times і National Geographic.