Одеське керівництво “Опозиційної платформи – За Життя” тепер підтримує “Довіряй ділам” Труханова

Ілля Ківа, Вадим Столяр та інші політики стали причиною розколу в партії “Опозиційна платформа – За Життя”. Сьогодні, 26 червня, Одеська регіональна організація політичної партії “Опозиційна платформа – За Життя” зробила заяву про те, що відмовляється від підтримки керівництва партії і закликає голосувати за “Довіряй ділам” – мера Одеси Геннадія Труханова. Про це в ході прес-конференції заявив її голова Микола Пундик.

“Партія практично перетворилася в приватну лавочку, яка в роздріб і оптом торгує всім: місцями в списках, виборчими округами, посадами і регіональними партійними організаціями, честю і совістю, довірою і надіями виборців. Ми терпіли багато і терпіли довго. Сьогодні настав момент, коли терпіти стало неможливо. Включення до прохідної частини списку відвертих посібників минулої влади, відвертих нацистів, унеможливлює наше подальше перебування в цієї організації. Ми змушені покинути це безпринципнну комерційну освіту, яке неможливо назвати ні опозиційною, ні партією. В Одеській регіональної та міської організації пройшли збори, представники всіх районних та міських партійних організацій області. Наше рішення затверджено як одноголосне. В умовах парламентських виборів ми заявляємо про підтримку і закликаємо голосувати за єдину реальну партію, що знаходиться в опозиції до теперішнього політичного курсу, партію «Опозиційний блок» або, як Ви знаєте, другий слоган «Довіряй ділам»”, – заявив голова Одеської регіональної організації опозиційної платформи “За Життя” Микола Пундик.

При цьому голова зазначив, що серед основних причин для такого рішення стало те, що до прохідної частини списку включені такі люди, як відомий Ілля Ківа і український бізнесмен і політик Вадим Столар. У той же час Пундик зазначив, що балотуватиметься від партії «Довіряй ділам» колишні учасники «За життя» не будуть.

Джерело: Zachem.com.ua