Поліцію зобов’язали забезпечити контроль руху великовантажного транспорту на Котовського

Жителі мікрорайонів «Більшовик» і «Куяльницький» звернулися до міської влади з проханням допомогти їм вирішити проблему переміщення великовантажного транспорту, що їде в Одеський морський порт.

Місцеві жителі неодноразово перекривали дорогу, протестуючи проти пересування вантажівок, які, незважаючи на заборонні знаки, їздять в Одеський порт вулицями міста, в безпосередній близькості до дитячих садків і шкіл, уздовж будинків, забруднюючи повітря і порушуючи швидкісний режим. З цієї причини між одеситами та водіями часто виникають конфлікти і, як наслідок, протест і повний колапс на дорогах.

Керівництво районної адміністрації відвідало проблемні ділянки, після цього з жителями вищевказаних мікрорайонів, а також з представниками поліції, порту і директором ТОВ «Євротермінал» було проведено робочу нараду, в ході якої патрульну поліцію зобов’язали в найкоротші терміни забезпечити постійне чергування екіпажів патрульних машин на вулицях Лиманній , Хуторський і Балтської дорозі, з метою постійного контролю швидкісного режиму і дотримання правил дорожнього руху водіями великих вантажівок.

Також планується відновити дорожню розмітку і встановити додаткові обмежуючі знаки в районі багатостраждальних вулиць.