TOYOTA C-HR — компактний міський кросовер! (Відео)

Цілковито новий Toyota C-HR, завдяки прекрасному скульптурному дизайну кросовера, неодмінно стане гармонійною складовою активного життя. Ця модель поєднує спритність динамічного хетчбека та комфорт позашляховика. Шкіряні сидіння, оздоблення преміум-класу — кожна деталь інтер'єру автівки повністю унікальна, усі деталі майстерно поєднуються одна з одною. Автомобіль отримав комплекс систем активної безпеки Toyota Safety Sense, якою усього за три з половиною роки з моменту запуску оснащено понад 10 млн автомобілів у світі.

Валерій ОНУФЕР

консультант відділу продажу

Toyota C-HR – це сучасний молодіжний кросовер, який у нас представлений з 2015 року. Ми маємо три комплектації: Active, Stylе та Premium. Три двигуни: 1,2 турбо-бензин на 116 кінських сил; 2-кубовий бензин атмосферний на 148 кінських сил та найекологічніший А 1,8 гібрид на 122 кінські сили. Споживання пального у гібрида буде 3,6 по місту, в 1,2  — близько шести, у двокубовому – близько 8 літрів. Навіть базове оснащення автівки буде мати пакет безпеки Тoyota Safety Sense. Ідеться про зчитування дорожніх знаків, стеження за розміткою, система екстреного гальмування та автоматичне дальнє світло.

І саме модель Toyota C-HR Hybrid визнали автомобілем 2018-го року в Україні у номінації "Компактний міський кросовер". Це авто — надзвичайно ефективне, безпечне та продуктивне, адже дозволяє пересуватися містом із мінімальною витратою пального. Окрім цього, він має спортивний вигляд з агресивними бамперами, м'язистими колісними арками, ефектним дахом (що ніби висить у повітрі), елегантним спойлером над кришкою багажника та складними виштамповками на боковинах.

Валерій ОНУФЕР

консультант відділу продажу

Ця модель позиціонується як міський автомобіль, за рахунок своїх невеликих габаритів та високого кліренсу. І це актуально в умовах повсякдення. Ця модель була першою, яка на собі випробувала Toyota New Global Architecture (TNGA). Саме за рахунок цього вона є м'якою та дуже класно тримає дорогу. До речі, Toyota C-HR  розшифровується як Coupe High Ride, тобто "купе із покращеною прохідністю". Так само, це більше молодіжна машина, яка має виразний дизайн, у цього авто цікаві форми – він дуже стильний.

 

Сучасний водій прагне стати власником автомобіля, який би відповідав вимогам нового smart-стилю життя і підвищеним стандартам якості. Самозарядні бензиново-електричні гібриди Toyota задовольняють сучасні критерії ефективності, надійності та прогресивності.

Валерій ОНУФЕР

консультант відділу продажу

Батарея агрегатується разом із ДВЗ, таким чином зменшує споживання палива. Наприклад, коли ми рухаємося у заторі (чи повільно у пожвавленому місці), або стоїмо на світлофорі, то ДВЗ взагалі працювати не буде, лише електробатарея. До речі, вона може підсилювати також роботу і клімат-контролю (підігріву в тому числі), тобто не треба аби ДВЗ працював постійно. До речі, у цій версії є ще кнопка примусового електро-режиму: у якому ми можемо проїхати близько 10 км лише на електриці. Це є економним у міському циклі, що доводить що це є міським автомобілем.

C-HR Hybrid – надзвичайно зручний та комфортний. Система безпеки Toyota Safety Sense  забезпечує утримання авто в смузі, зчитування дорожніх знаків, вона розпізнає пішоходів і має систему екстреного гальмування. Також цю модель обладнано сучасними системами клімат- та круїз-контролю.

 Валерій ОНУФЕР

консультант відділу продажу

Активний круїз контроль: ми собі виставляємо швидкість, з якою хочемо рухатися.  У нашому випадку, наприклад, це 85 км/год. Ми його активуємо і у випадку, якщо машина попереду рухатиметься повільніше, то і наше авто сповільниться, а згодом знову набере обрану швидкість. От, дивіться: хочемо їхати 85 км/год, машина сама гальмує і тримає цю швидкість.

CH-R Hybrid від Toyota – не просто емоційний та стильний кросовер для міста. Це економічна модель зі зменшеним рівнем викидів СО2, доповнена прогресивними технологіями, що робить її актуальною та бажаною для сучасних прогресивних водіїв.

Самостійно ознайомитися із усіма перевагами автівки можна під час тест-драйву в дилерському центрі Тойота Центр Ужгород "Карат Мотор" за адресою: м. Ужгород, вулиця Собранецька  124.

Контактний номер автосалону:

095 926 30 00

Офіційні сторінки Тойота Центр Ужгород "Карат Мотор":

www.toyota.uz.ua

@ToyotaUzh – Facebook

@toyota_karat_motor – Instagram

@Toyota Uzhgorod — YouTube

Більше у відео УжІнформ: