Правоохоронці розповіли як була вбита Дарина Лук’яненко

В Одесі проходить брифінг начальника головного управління Нацполіціі в Одеській області Олега Беха разом з прокурором Одеської області Олегом Жученко. Тема зустрічі – знайдене тіло загиблої дитини, ймовірно Дар’ї Лук’яненко з смт. Іванівка та затримання підозрюваного в даному вбивстві 22-річного жителя районного центру.

За словами Олега Беха, тіло дитини було виявлено після того, як співробітники поліції за допомогою спеціальної техніки розбили бетонну основу, якою була покрита вигрібна яма у дворі підозрюваного. Коли отвір було розширено, вони побачили руку дитини, за яку і підняли тіло на поверхню.

Про підозрюваного вже відомо те, що він ніде не працював, своїм батькам, працюючим на ринку, які дружили з сім’єю потерпілої, він не допомагав. Захоплювався грою у “Дум” та кримінальними серіалами.

У день вбивства підозрюваний вирушив на ринок і взяв продукти у батьків дівчинки. Ринок він покинув за 4 хвилини до самої Дарини. За цей час він дійшов до свого двору, де чекав дівчинку і затягнув всередину.

У будинку він роздягнув дитину і намагався згвалтувати, коли дівчинка вчинила опір, він злякався і почав її душити. На шиї дитини виявлені також два поранення чи ножем, чи то шилом (встановить слідство).

Підозрюваний зв’язав дитині ноги, на голову надів целофановий пакет, а до ніг прив’язав камені і скинув у вигрібну яму.