Запобіжний захід вбивці дівчинки обиратимуть в Одесі

22-річного підозрюваного у жорстокому вбивстві 11-річної Даші Лук’яненко везуть до Одеси в супроводі поліцейського кортежу, повідомляють ЗМІ.

Тіло загиблої дівчинки було знайдено напередодні ввечері у вигрібній ямі приватного будинку, де проживають два брата. Один з них – підозрюваний, який на місці був затриманий правоохоронцями.

“Хлопець не вчиться і не працює, всі дні проводить за комп’ютером, іноді допомагає батькам, які працюють на ринку в Іванівці”, – розповів перший заступник. глави Нацполіціі В’ячеслав Аброськін.

За словами начальника кримінальної поліції, в своїх первинних свідченнях підозрюваний сказав, що душив дівчинку в коридорі, потім розділ, але нібито нічого не зробив. Потім кинув тіло в яму, а речі облив бензином і спалив.

Ніч його протримали в Іванівському відділі поліції, яке оточили правоохоронці, щоб не допустити самосуду місцевих жителів над вбивцею.

Нагадаємо, 12-річна Даша Лук’яненко пропала 13 червня в рідному смт Іванівка Одеської області. Дівчинка йшла з дому на заняття танцювального гуртка. І по дорозі – зникла. За інформацією волонтерів, саме біля будинку, де проживає підозрюваний, і зникла дитина, там же були і чутні крики до того, як обірвався її прямий ефір в Instagram.

Батьки підозрюваного – підприємці, торгують на місцевому ринку поряд з точкою мами Даші, пише “Крапка”. При тому мама хлопця брала активну участь в пошуках. Була однією з головних активісток, які шукали Дашу. Батьки нібито до останнього не вірили, що їх син міг убити дівчину.