Одеситів запрошують відірватися з “Агонь Бабою”

З 21 по 23 червня на Одещині пройде щорічний фестиваль, присвячений до літнього сонцестояння і найвищого розквіту природи і особистості «Агонь баба».

«Агонь баба» – сучасна адаптація народного свята східних слов’ян «Іван Купала», яка зародилася на Кінбурнській косі, восени 2016 року, на честь річниці арт-проекту Олександра Мілова “LOVE” представленого командою “Burning Man Ukraine” на фестивалі “BURNING MAN” (USA, 2015).

Образ Агонь-Баби спочатку замислювався автором як подружка «Палаючої людини», а сам захід розглядалося як регіональний “Burning Man”, але за три роки реінкарнації «подружка» виявила в собі глибоке язичницьке коріння і принципово інші погляди на життя, в зв’язку з тим, що вона як сучасна жінка вирішила стати незалежною.

Цього року Агонь-Баба проводиться вчетверте, але вже як самостійне свято і перенесена з вересня на червень, в період найдовших і гарячих ночей в році. Учасники як зазвичай, зберуться на краю священної землі, відокремленої від цивілізації кілометрами води і бездоріжжя, яка за переказами Геродота була будинком богині Гекати (прабабусі Американської статуї Свободи) і носить ім’я Кінбурн (KinBURN).

Місія фестивалю – пробудження духу, усвідомлення особистого призначення і переродження себе. Організація міжнародної спільноти творчих і соціально активних людей. Створення технологій мобільного та автономного життєзабезпечення.

Головною подією є карнавальна ніч і спалення монументальної скульптури Агонь-Баби, як символу переродження і зростання.

Організатори пропонують прямий трансфер катером з Одеси в Кінбурн Кемп і просять взяти з собою напої, базові набори їжі і намети, що б не від кого не залежати. Але в цьому році як зазвичай функціонує бар, є можливість замовити обід і для особливо комфорт-залежних в 20 хвилинах ходьби від табору є можливість оселиться в будиночках в Покровці.

Головне не забудьте засіб від комарів і при можливості забудьте мобільні телефони – пишуть організатори.

Так як тепер Агонь-Баба «пече» влітку, карнавальні костюми можуть бути замінені на боді-арт, який можна буде зробити на місці.