Поки проїхати можна: капремонт перехрестя на Молдаванці не викликав транспортний колапс

Головна мета робіт – збільшення пропускної здатності даної дорожньої розв’язки за прикладом транспортної розв’язки в районі 5-й ст. Великого Фонтану.

Дивно, але ремонт не викликав транспортного колапсу в районі Молдаванки. Комунальники досить акуратно огородили ділянку ремонту на трамвайних коліях. Автомобілі практично безперешкодно проїжджають перехрестя.

Проектом капітального ремонту передбачена заміна зруйнованої конструкції трамвайної колії і оновлення прилеглої до неї території проїжджої частини. Планується також установка чотирьох нових опор під контактну трамвайну мережу. Крім того, будуть відремонтовані тротуари з влаштуванням пандусів для маломобільних груп населення. Про це повідомляють в прес-службі міськради.

Позитивний результат аналогічних робіт, проведених в 2018 році, одесити відчули на перехресті Фонтанської дороги з вулицею Черняховського, а також на переїзді трамвайного полотна з проїзною частиною по вул. Іцхака Рабіна.

Рух автотранспорту на перехресті вулиць М’ясоїдівській і Прохоровской буде закрито.

З 19 червня до завершення ремонтних робіт (орієнтовно 1 вересня 2019 роки) призупинить роботу трамвай №21. Перевезення пільгових категорій пасажирів буде здійснювати тимчасове «маршрутне таксі» № 21т.