Краще не купатися: у міськраді повідомили про результати досліджень води з пляжів

У зв’язку з великими зливовими опадами, які пройшли 8-9 червня 2019 року в місті Одесі, велика кількість поверхневих вод потрапило в акваторію пляжів міста.

За результатами моніторингових лабораторних досліджень стану якості морської води в місцях масового відпочинку, відібраних ДУ «Одеський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» 10 червня 2019 року, проби морської води в певних контрольних точках на пляжах Одеси – 10-й, 13-й і 16 -й станціях Великого Фонтану, а також КП «Гідропарк« Лузанівка» – за санітарно-мікробіологічними показниками не відповідають вимогам. Про це повідомляють в прес-службі міськради.

C метою недопущення погіршення епідситуації в оздоровчий період і профілактики захворювань, що передаються водним шляхом, головне управління Госпродпотребслужби в Одеській області рекомендує населенню тимчасово утриматися від морського водокористування на перерахованих вище пляжах міста. Рекомендації діє до особливого розпорядження.

За результатами моніторингових лабораторних досліджень проби морської води в певних контрольних точках на пляжах м.Одеси – «Отрада», «Дельфін» – за санітарно-хімічними показниками відповідають гігієнічним вимогам.