Ужгородка Вероніка Мишко у парі з Ерлом Вільямсоном – призери чемпіонату Європи з танцювального спорту (Відео)

 

Уперше міжнародна медаль – із новим партнером. У словацькому місці Кошице тривав чемпіонат Європи з танцювального спорту за програмою 10 танців серед дорослих. Ужгородка Вероніка Мишко із американцем Ерлом Вільямсоном для України вибороли бронзу турніру! Участь у чемпіонаті взяли спортсмени із 28 країн, кожну державу представляла тільки одна пара. Наші танцюристи не приховували радості від переможного третього місця.

Ерл ВІЛЬЯМСОН

бронзовий призер чемпіонату Європи з танцювального спорту

Спочатку я був дуже шокований, не розумів, що відбулося: "Невже, ми дійсно треті?". На ці непрості змагання витратили багато сил, відчувалася втома. Але потім настала така емоційна хвиля: я був дуже щасливий! Для нас обох було багато і сліз, і сміху, і радості, адже ми йшли до цієї медалі так довго! Вклали чимало часу, зусиль, енергії – і ось результат досягнено, далі є такий гірко-солодкий осад, оскільки наче все завершилося. І ми це зробили!  

Вероніка МИШКО

бронзова призерка чемпіонату Європи з танцювального спорту

Емоції були неймовірні, тому що самі змагання були дуже насиченими. Коли після останнього танцю ми зрозуміли, а згодом і на табло побачили, що ми треті, то і стрибали, і раділи, і плакали, і сміялися. Ми пережили усі емоції, які тільки можна було пережити!

Тренується пара переважно у країнах Європи, а в Україні – в Ужгороді у залі СК "Буревісник". Вероніка, окрім підготовки до змагань та участі у світових турнірах, ще і є аспіранткою на кафедрі фізичної реабілітації УжНУ. Каже: викладачі йдуть назустріч та щиро радіють успіхам.

Вероніка МИШКО

бронзова призерка чемпіонату Європи з танцювального спорту

І дуже приємно, це підбадьорює, що люди розуміють та цінують не тільки твої успіхи в науці, але й у спорті. Нам доводиться наразі ділити країни, адже ми не тільки працюємо і тренуємося тут, але також і в Данії. З навчанням, звісно, моментами дуже непросто, з переїздами іноді проблемно. Але впораємося, бо Ужгород завжди рідний. Намагаємося зараз завершити етап підготовки до чергових змагань, а також останніх хороших моїх випробувань в університеті.

Вихованці ужгородського клубу спортивного танцю "Грація" (який є рідним для Вероніки) також вдало виступають на європейській та світовій арені. Приклад успіхів Ніки та Ерла є додатковою мотивацією.

Анастасія ЛЕНДЬЕЛ

учасниця клубу спортивного танцю "Грація"

Звичайно, це мотивує. Адже, коли твій власний тренер показує реальними результатами, що дійсно можна добитися усього, це просто неймовірно! А найперша річ, яка мотивує, — це твої власні досягнення, або коли переглядаєш відео і бачиш власний прогрес.

Бенджамін ПРАЙС

танцівник з Данії, учасник клубу спортивного танцю "Грація"

Для мене Україна класна, я зрадів успіхам наших спортсменів у Європі. Студія в Ужгороді за відчуттями мені нагадує Данію – я приїхав сюди танцювати.

Андріана ЦАЯ

учасниця клубу спортивного танцю "Грація"

Ці всі поїздки, незалежно від нашого результату, завжди як крок уперед. Це мотивує до досягнення нових вершин. Хочеться і самому ставати кращим. Ти бачиш кожного разу дорослі, впевнені у собі пари. І тобі хочеться ставати, як вони, навіть уже поводишся як вони.

Ерл зізнається: без сумнівів почав виступати під жовто-блакитним прапором та встиг полюбити Україну. Саме тут, наразі, бачить свій розвиток як професійного танцюриста. Разом із Нікою тренують дітей у спортивно-танцювальних клубах в Європі та й самі набувають досвіду у кращих фахівців континенту.

Ерл ВІЛЬЯМСОН

бронзовий призер чемпіонату Європи з танцювального спорту

Українська танцювальна школа дещо відрізняється. Ми бачимо тут дуже чітку балетну основу. Також і тутешні тренери виховувалися на школі балету, і зараз цей сильний фундамент ми бачимо у багатьох танцівників України різного віку – від наймолодших до старших. І ця балетна база робить їх дуже сильними. І це мені подобається, можливо, тому я і прийняв рішення стати у пару з українкою.  

— I enjoy Ukraine, very much! Мені подобається Україна!

У пари Вероніка Мишко–Ерл Вільямсон на часі виступ на Чемпіонаті України з танцювального спорту в усіх видах. І розраховують на перемогу, адже на кону – представлення держави на Чемпіонаті світу.

Більше у відео УжІнформ: