Зеленський таки обрав нового губернатора Львівщини

Ним став адвокат Маркіян Мальський.

Варто зазначити, що нещодавно після публікації Президентом трьох кандидатур на посаду голови Львівської ОДА, Мальський, який був одним з них, у своєму Фейсбук написав, що не має бажання займати цю посаду. Як відомо тепер, Мальський свою позицію змінив.

У публічному обговоренні, яке ініціював Зеленський, з трьох кандидатур позитивні відгуки отримали лише Мальський та Козицький. Найменш асоційований з політикою адвокат відповідно отримає посаду.

Маркіян Маркіянович Мальський – кандидат юридичних наук, адвокат, керівник Західноукраїнської філії адвокатського об’єднання Arzinger, почесний консул Австрії у Львові.

Спеціалізується на наданні юридичної підтримки в інвестиційних проектах, а також вирішенні спорів, в тому числі, у міжнародних комерційних та інвестиційних арбітражах. З 2008 року адвокат об’єднання «Arzinger», у якому є партнером, керівником Західноукраїнського відділення та головою практики вирішення міжнародних спорів. 
До того як приєднатися до команди Arzinger, адвокат Мальський працював юристом в групі міжнародного арбітражу в компанії Freshfields Bruckhaus Deringer в Парижі.

Після Революції гідності М.Мальський відмовився обійняти посаду начальника ДФС у Львівській області, яку він виграв у публічному конкурсі. Головною причиною відмови стала «відмінність у баченні розвитку та цілей служби після співбесіди з Романом Насіровим»

Почесний консул Австрійської Республіки у місті Львів з жовтня 2016 року.