В Одесі буде працювати німецький автобусний лоукостер

Європейський лоукост-перевізник – компанія FlixBus, оголосила про свій вихід на український ринок, зокрема, автобуси компанії будуть ходити з Одеси, Києва, Харкова, Дніпра і Львова до Кракова, Будапешта, Берліна і Мюнхена. Про це на прес-конференції повідомив міністр інфраструктури України Володимир Омелян.

«Компанія FlixBus працює по бізнес-моделі, яка передбачає партнерство з місцевими перевізниками, а це в свою чергу сприятиме розвитку місцевого бізнесу та інфраструктури, побудованої навколо перевезень – заправки, сервіси по обслуговуванню автобусів, нові робочі місця», – повідомив міністр.

FlixBus – німецька транспортна компанія, що спеціалізується на пасажирських автобусних перевезеннях. Компанія заснована в Мюнхені в 2013 році, в цьому ж році об’єдналася з берлінської компанією «MeinFernbus» і стала лідером німецького ринку автобусних перевезень. У 2015 році компанія вийшла на міжнародний ринок. Зараз рейси автобусного перевізника FlixBus прокладені через більш ніж дві тисячі населених пунктів в 29 країнах.

За матеріалами сайту Одеські відомості.