У Зеленому театрі будуть безкоштовно показувати класику французького кіно

У Зеленому театрі цілий місяць будуть безкоштовно показувати класику французького кіно

17-го червня в Зеленому театрі продовжиться програма Безкоштовних кінопонеділків. Цілий місяць в єдиному в Україні кінозалі під відкритим небом будуть показувати кращі стрічки французької класики. Відзначимо, що що ця подія вже другий рік поспіль проходить в зеленому і стало доброю традицією.

Програма «Французької кінокласики»:
17 червня, 21:30 – «Презирство», Жан-Люк Годар
24 червня, 21:30 – «Цезар і Розалі», Клод Соте
1 липня, 21:30 – «Очі без обличчя», Жорж Франжю
8 липня, 21:30 – «Жако з Нанта», Аньєс Варда

“Ми дуже раді можливості співпраці та дружби з кіносекцією в Зеленому театрі. Завдяки цьому проекту вже другий рік ми можемо надавати одеситам можливість не тільки познайомитися з класикою французького кінематографу, а й насолодитися красою мови, відкрити для себе знайомі кінотексти з нового боку завдяки відсутності озвучення. Ініціатива Зеленого театру надихає нас знаходити нові та цікаві матеріали для Одеси за допомогою яких вона стає ближче до європейської традиції, культури і мистецтва “, – розповіла Ді ана Бангура, директор французького культурного центру “Альянс Франсез”.

Вхід на всі фільми вільний!

Стрічки демонструються мовою оригіналу з українськими субтитрами.

Подія організована спільно з Alliance Française Odesa / Альянс Франсез Одеса. Партнер заходу – мережа Супермаркет “Santim”.

Генеральний партнер Зеленого театру – житловий комплекс Парк Совіньон.