У Миколаєві працюють над створенням центру для дітей з ментальними порушеннями (ВІДЕО)

У Миколаєві працюють над створенням центру для дітей з ментальними порушеннями. Він призначений не лише для малечі, а й для їх батьків.

Про це йдеться у сюжеті телеканалу «МАРТ».

Валентина Ткаченко, голова благодійного фонду Доброта та Довіра, багатодітна мати та відома волонтерка з командою однодумців працюють над створенням центру, який призначений для надання допомоги дітям, що мають ментальні порушення. Цей проект був розпочатий задовго до початку війни, проте внаслідок повномасштабного вторгнення російської армії та фінансових обмежень, реалізацію планів довелося тимчасово відкласти.

На даний момент у центрі вже завершили роботи та встановили сучасне обладнання лише у сенсорній кімнаті. Проте, коридор, санвузол, навчальний клас і хореографічна зала ще потребують ремонту та декоративно-оздоблювальних робіт.

За словами пані Катерини, грошові збори не організовують, оскільки усвідомлюють, що в сучасних умовах дуже важко зібрати необхідну суму коштів. Замість цього звертаються до небайдужих людей з проханням про допомогу у вигляді будівельних матеріалів та фізичної праці.

Цей центр стане хорошою допомогою не лише для дітей з інвалідністю, а і для їхніх мам, зазначає пані Валентина. За її словами, це буде місце, де вони зможуть знайти підтримку, пораду та спільноту родин, що розуміють їхні виклики і проблеми.