Для дітей пільгових категорій провели справжні канікули з зоопарком і цирком

На минулому тижні в Одеському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді стартувала серія розважальних і культурних заходів. Проводяться вони для сімей з дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування.

Так, для юнаків і дівчат пільгових категорій в супроводі батьків і опікунів була організована благодійна екскурсія в наукову астрономічну обсерваторію Одеського національного університету імені Мечникова. Діти дізналися багато нового про закони космосу, планетах Сонячної системи, життя і розвитку супутника Землі – Місяця. Також діти і підлітки побували на концерті вихованців Одеської хореографічної школи в Одеській філармонії.

Понад 150 дітей пільгових категорій та їх батьків відвідали Одеський зоопарк, побували на виставі «Чарівна лампа Аладіна» в Театрі юного глядача, подивилися барвисту постановку балету А. Хачатуряна «Чиполліно» в Одеському національному академічному театрі опери та балету, а також весело відпочили на святковому концерті в Будинку клоунів і в Одеському цирку.

Проведення розважальних і культурних заходів для дітей та молоді пільгових категорій заплановано до кінця серпня.