Мирівська “Дружба” завоювала Суперкубок Київської області з футболу

Мирівська "Дружба" завоювала Суперкубок Київської області з футболу

Фото: Галина Криворучко

"Дружба" з Мирівки завоювала третій титул на Київщині. До цього мирівська команда виграла Чемпіонат і Кубок області з футболу.

Суперкубковий поєдинок на НТК імені Баннікова минув за беззаперечної переваги чемпіона Київщини над суперником – футболістами «Баварії» з Кожанки, повідомляє КОАФ. До перерви загальна перевага «Дружби» матеріалізувалася в два голи, що їх провели Юречко та Мачуленко. Правда, «баварці» відповіли влученням Подколзіна.

Однак по перерві мирівські футболісти завдали ще чотирьох результативних ударів. Відзначилися результативними пострілами Головко, Грищенко та Мачуленко. 6:1 — і «Дружба» завоювала требл — усі три головні призи Київщини футбольної.

Дмитро Чирикал, наставник мирівської команди, задіяв такий склад: Татаренко (Бабійчук, 78), Куба-к (Березянський, 79), Юречко, Юзефович, А.Козлов (Сотник, 75), Листопад, Сторчоус (Доронін, 69), Порохня (Дедяєв, 51), Головко (Бандурін, 60), Мачуленко, Грищенко (Бороденко, 76).

Нагадаємо, що Суперкубок області розігрують на Київщині з 1999 року. Це вже двадцять друга спроба. 2004, 2006 та 2009 років останні титульні матчі сезону не відбулися з різних причин. Історичним — найпершим! — тріумфатором став легендарний фастівський «Рефрижератор». А рекордсменом є ковалівський «Колос», який вигравав суперкубковий поєдинок тричі поспіль — у 2012-2014 роках.