На Прикарпатті працюють над розвитком реабілітаційної допомоги

Днями під керівництвом заступниці голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації Людмили Сірко відбулося засідання робочої групи з питань розвитку реабілітаційної допомоги.

Пише Голос-Інфо з посиланням на Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Участь у нараді взяли заступник директора департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Володимир Дзьомбак, керівники КНП області, директор департаменту фінансів ОДА Ірина Мацькевич, представник Урядового уповноваженого з прав осіб з інвалідністю в Івано-Франківській обласній адміністрації Микола Макар та директор департаменту міжнародного співробітництва та євроінтеграції громад Олександр Зрайко.

Присутні обговорили алгоритм оцінювання та стан організації реабілітаційної допомоги в закладах охорони здоров’я. Також розглянули питання щодо роботи Центру спортивної медицини КНП «ОКЛ ІФ ОР» в сфері реабілітації.

За підсумками наради фахівці ДОЗ ОДА готують графік моніторингових виїздів робочої групи до закладів охорони здоров’я області, які законтрактовані з Національною службою здоров’я України за пакетом послуг «Реабілітаційна допомога дорослим і дітям у стаціонарних умовах».