Черговий по місту перевірив, як у Дніпрі піклуються про людей з інвалідністю, а також облаштування одного з укриттів (ВІДЕО)

Реабілітація та соціально-побутова адаптація для осіб з інвалідністю в одному із соццентрів Дніпра. Черговий по місту Едуард Підлубний перевірив, як у Дніпрі піклуються про людей та як проходить їхнє навчання. Окрім цього, черговий перевірив укриття, яке знаходиться на житломасиві Тополя.

Щодня в центрі соцзахисту проводять навчання осіб з інвалідністю. Психологиня Ганна має захворювання, тому сама відвідувала цей центр. Зараз вона разом з іншими психологами проводить заняття.

Ганна Ціпура, психологиня Міського центру соціальної допомоги: «Ми граємо, ми розвиваємося, ходимо на репетиції, на малювання, малюємо з ними, займаємося нейропсихологією».

Підопічних тут навчають важливим соціальним та побутовим навичкам. На заняттях формують навички самостійного життя, культурного відпочинку та надають психологічну підтримку.

Едуард Підлубний, заступник міського голови, директор департаменту соціальної політики ДМР: «Це денне відділення, вони тут перебувають. Вони забезпечені харчуванням. З ними перебувають педагоги. У них різні, непрості діагнози — це і церебральний параліч, і всі діагнози, пов’язані з розладами психіки».

Наразі відділення відвідує 48 осіб з інвалідністю віком від 16 до 60 років. Друга локація, яку перевірив черговий по місту Едуард Підлубний — це укриття.

Ірина Максютенко, директорка спеціалізованої середньої загальноосвітньої школи № 53: «Тимчасове укриття нашого навчального закладу повністю відповідає вимогам чинного законодавства: зроблено ремонт приміщення, є електрика, каналізація, централізоване водопостачання».

Сховище знаходиться на житловому масиві Тополя, воно розраховане на 150 осіб.

Едуард Підлубний, заступник міського голови, директор департаменту соціальної політики ДМР: «Сьогодні (8 червня – ред.) я подивився укриття 53-ї школи, яка знаходиться на ж/м Тополя. Я приємно вражений. Наші колеги гуманітарного департаменту гарно приготувалися до цих подій, які зараз відбуваються в нашій країні».

Укриття за адресою вул. Тополина, 35 працює цілодобово, тут готові приймати людей під час повітряної тривоги.

Телеканал «ДніпроTV»