Ржищеву – 872: продовження святкування Дня міста

Ржищеву – 872: продовження святкування Дня міста

Цього року Ржищеву виповнюється 872 роки. Так склалося, що цього року ржищівчани та гості міста святкують День народження Ржищева в два періоди. Перші святкові заходи відбулися 2 та 3 червня. Ті ж, що були заплановані на 4 червня перенесли на 11.

Просвітницькі та культурні заходи до дня народження Ржищева заплановано на 11 червня. Цього дня проведуть пресконференцію дослідників культурного спадку Ржищева, благодійний концерт, спортивне свято, майстер-класи та розважальну програму для дітей. Працюватимуть дитячі атракціони. Про це повідомляє Ржищівський міськвиконком.

Програма святкових заходів до Дня міста в Ржищеві (оновлена)

11 червня

  • 11:00 – пресконференція за участі дослідників та науковців культурної спадщини міста "Культурний спадок Ржищева": Сергій Ситник, Іван Биков, Михайло Відейко (Парк Трипільської культури);
  • 12:00 – майстер-клас із живопису "Акварелі" для дорослих (Парк Трипільської культури);
  • 13:00 – урочистості з нагоди Дня міста "Ржищів – 872" та благодійний ювілейний концерт народного ансамблю танцю "Дивосвіту – 25".
  • 14:00 – спортивно-розважальне свято "Sports family": борцівські розваги для молоді та дітей, майстер-класи для дітей по декоративно-прикладному мистецтву, аквагрим тощо (Парк Трипільської культури);
  • 16:00 – розважальна анімаційна програма для дітей "Мульті-пульті" із супергероями (площа біля Будинку культури).