В національному конкурсі відзначили кращі благодійні організації в Україні

8 червня 2023 року у Києві відбулася церемонія нагородження переможців Національного конкурсу «Благодійна Україна-2022». У номінації «Доброчинність у захисті України» перемогу отримали українські благодійні фонди «Повернись живим», «Восток SOS» та фонд «United Help Ukraine», заснований у США, які з початку збройної агресії рф допомагають Україні.

Упродовж 9 років команда БФ «Восток SOS» допомагає людям, які постраждали від жорстокої агресії рф. Лише у 2022 році фонд залучив 340 000 000 гривень для допомоги Україні.

Від початку повномасштабного вторгнення команда БФ «Восток SOS» евакуювала понад 46 000 українців, 4500 із них – представники маломобільних груп населення. Ми підтримуємо та відбудовуємо шелтери й тимчасові прихистки, передаємо гуманітарну допомогу, займаємося адвокацією прав постраждалих унаслідок російської агресії в Україні, сприяємо психологічній адаптації внутрішньо переміщених осіб і документуємо воєнні злочини.

«Отримати нагороду – велика честь. Це спільна перемога української та міжнародної спільноти, що об’єднує зусилля вже дев’ятий рік поспіль задля допомоги постраждалим унаслідок війни. Зараз ми відчуваємо шалену підтримку від гуманітарних організацій і бізнесу, що підтримує збір на потреби Херсонщини. Ми вдячні за довіру та захоплюємося відданістю команди фонду. Вітаємо колег із «Повернись живим» і United Help Ukraine (США). Ми щодня стоїмо пліч-о-пліч і реагуємо на гуманітарні виклики, а сьогодні разом піднялися на сцену», – розповіла виконавча директорка фонду «Восток SOS» Юлія Красільникова.

Упродовж 9 років команда БФ «Восток SOS» допомагає людям, які постраждали від жорстокої агресії рф. Лише у 2022 році фонд залучив 340 000 000 гривень для допомоги Україні.

Дякуємо всім, хто проходить цей шлях із нами. Разом до перемоги!


Світлини з церемонії Олександр Волчанський