МВС та Protez Foundation обговорили протезування військових та навчання спеціалістів відомчих закладів охорони здоров’я

7 червня заступниця міністра внутрішніх справ Катерина Павліченко та державний секретар Інна Ящук Разом провели зустріч з Президентом американського фонду Protez Foundation Юрієм Арошидзе та співзасновником, сертифікованим протезистом і ортезистом Яковом Градинаром.

Під час зустрічі обговорювалися питання співпраці щодо протезування поранених співробітників системи внутрішніх справ у США з подальшим супроводом, а також можливість навчання спеціалістів закладів охорони здоров’я МВС.

«Міністерство внутрішніх справ – друге після Міноборони за кількістю ветеранів та учасників бойових дій. Відповідно, маємо переймати найкращий досвід іноземних партнерів, коли мова йде про відновлення наших захисників», – наголосила Катерина Павліченко.

Свою чергою, Інна Ящук підкреслила, що людиноцентричний підхід у цьому питанні грає ключову роль.

«Маємо забезпечити наших хлопцям та дівчатам якісну реабілітацію. Їхнє повноцінне життя та здоров’я для нас у пріоритеті», – сказала вона.

Довідково. Protez Foundation – організація в США, яка надає безкоштовну допомогу українцям з отриманням протезів. За рік роботи було успішно запротезовано 76 військових та цивільних осіб, які втратили кінцівки через повномасштабне вторгнення росії в Україну. Організація також має сервісний центр у Сваляві на Закарпатті. Крім того, запущено проект, за яким протезисти та фізіотерапевти можуть пройти курс навчання в США.

Департамент комунікації МВС

МВС України