Благодійний фонд АІК розпочинає новий проєкт “ПРАЦЮЙ!”

Доступ до навчання та працевлаштування завжди було must have діяльності нашої організації, адже воно є чи не основним на шляху до самостійного життя.

Зараз питання працевлаштування стало ще більш важливим, адже з початком повномасштабного військового вторгнення росії, кількість людей з інвалідністю в Україні зростає. За деякими даними, за рік війни людей з інвалідністю побільшало орієнтовно на 27 тисяч.

Ми постійно отримуємо запити від людей з інвалідністю на потребу в працевлаштуванні. В той же час, до нас звертаються роботодавці з актуальними вакансіями, які прагнуть мати у своїх командах людей з інвалідністю. Тож, перед нами постало завдання – налагодити процес швидкої комунікації між роботодавцем та пошукачем роботи.

Наступні півроку ми будемо працювати над створенням ресурсу, місією якого буде – допомогти роботодавцям і людям з інвалідністю знайти один одного для покращення життя українців з інвалідністю і ситуації з працевлаштуванням в Україні.

Крім того, ми готуємо низку корисних заходів, залучаємо цікавих спікерів, які ділитимуться своїми експертними порадами в сфері зайнятості і самореалізації, а також ділитимемось успішними кейсами.

Більше деталей – вже скоро…

Підписуйтеся на наші сторінки в соціальних мережах, аби не пропустити новини про початок роботи проєкту:

  • Фейсбук https://www.facebook.com/fondaik
  • Інстаграмі https://www.instagram.com/aik.charityfound/

“ПРАЦЮЙ!” з нами!

Проєкт реалізується Благодійним фондом АІК (Асоціація Інклюзивної Країни) за фінансовою підтримки Abilis Foundation.