Фракція Добродомова у ЛМР – одна з найкращих

Таку оцінку депутатам дали громадські експерти.

Усі депутати фракції «Народний контроль» у Львівській міській раді – Валерій Веремчук, Михайло Дідух, Віталій Свінціцький, Ірина Оршак, Тарас Ворко, Анна Мармуляк – отримали позитивні оцінки своєї роботи – 4-5 балів із п՚яти можливих.

Депутати фракції є одними з найбільш дисциплінованих, загальна відвідуваність  – 95,6%. Відвідуваність профільних комісій  – близько 100%. В той же час, голова фракції Валерій Веремчук є одним з лідерів у показнику виступів на сесіях, разом зі своїм заступником, Михайлом Дідухом.

«Звісно, такий моніторинг – це сухі цифри і статистика, які не можуть сповна відобразити всю роботу депутатів та її ефективність. Але такий аналіз також дуже показовий і потрібний, щоб ми змогли переглянути деякі позиції, внести корективи для покращення своєї діяльності. Також моніторинг підтверджує, що наша фракція – це сильні індивідуально депутати, і водночас міцна, згуртована команда. Ми знаємо, для чого працюємо і як досягати позитивного результату», – коментує керівник фракції «Народний контроль»у ЛМР Валерій Веремчук.