Закарпатські патрульні перемогли у змаганнях з легкоатлетичного кросу на першість ФСТ “Динамо”

Сьогодні, на території Боздоського парку в Ужгороді, відбулось змагання з легкоатлетичного кросу на першість Закарпатської обласної організації ФСТ "Динамо" України, інформує патрульна поліція Закарпатської області.
Участь у турнірі взяли збірні команди патрульної поліції Закарпаття, ГУ Національної поліції Закарпаття, ДСНС нашої області та багато інших. Змагалися спортсмени у категоріях біг на 1 км, 2 км та 3 км.
Закарпатські патрульні зуміли вибороти купу призових місць. Зокрема:
– Інспектор 3-ої роти батальйону УПП Мар'яна Шелеснак посіла перше місце, показавши найкращий результат на дистанції 1 км.
– Інспектор відділу моніторингу та аналітичного забезпечення УПП Едуард Готра виборов срібло на дистанції 1 км.
– Інспектор 4-ої роти батальйону УПП Ростислав Нергеш зайняв другу сходинку п'єдесталу, пробігши 2 км.
– Старшина роти ТОР Ілля Мунеров фінішував шостим на дистанції 3 км.
У підсумку, команда Управління патрульної поліції посіла перше місце у загальнокомандному рейтингу.