На Мукачівщині знайшли заблукалого грибника

Розшукувала його поліція упродовж довгих 9-ти годин, інформує поліція Закарпатської області.

Співробітники кримінальної поліції Мукачівського районного відділення  минулої доби повернули додому 67-літнього мешканця села Шкуратівці,  який заблукав у лісі і чекав сторонньої допомоги. Повідомила про зникнення чоловіка його дружина. Жінка розповіла, що чоловік зранку пішов у ліс за грибами і не повернувся. На пошуки пенсіонера було залучено поліцейських  Мукачівського відділення, працівників-кінологів з пошуковими собаками та рятувальників. В урочищі, між селами  Медведівці та Шкуратівці, після 9-годинних  пошуків чоловіка  знайшли. Правоохоронці доставили його додому, життю літньої людини загроз нема.

Мешканця села Кленовець Мукачівського району,  який 10  червня пішов  з дому і не повернувся, також розшукали поліцейські відділення. Зі слів дружини, 47-річний чоловік зранку на велосипеді поїхав на роботу і не повернувся,  на телефонні дзвінки не відповідав. Як з'ясували правоохоронці,  мешканець Мукачівщини гостював у товариша, однак не повідомив про це рідних. 

Поліцейські Ужгородського відділення встановили місцезнаходження 48-річного мешканця м.Гадяч Полтавської області, який виїхав з дому у пошуках роботи до м.Прага Чеської республіки і не повернувся. Поліцейські чоловіка  розшукали на Ужгородщині.

Ще одну зниклу мешканку села Минай Ужгородського району розшукали співробітники поліції. 35-річна жінка пішла з дому, на телефонні дзвінки не відповідала.

Наразі усіх розшуканих повернули додому. Їхньому життю та здоров'ю нічого не загрожує.