Відбулося позачергове засідання сесії Ужгородської міської ради: депутати розглядали два питання

Перше – про подолання вето міського голови Богдана Андріїва про зупинення дії пункту 1.2 рішення ХХХVIІ сесії міської ради VIІ скликання 30 травня 2019 року №1562 "Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок".

Нагадаємо, цей пункт стосується земельної ділянки площею 0,0922 га (кадастровий номер 2110100000:01:001:0314) на площі Шандора Петефі, 17 та її передачі в оренду ТОВ "Мисло". Позиція міського голови Богдана Андріїва: вільну від забудови земельну ділянку закріпити на праві постійного користування за закладом освіти – ЗОШ №9 – з можливістю розширення спортивного залу або спортивних майданчиків. Працівники Ужгородської міської ради встановили, що будівля літ. Б, яка безпосередньо розміщена на цій земельній ділянці, зараз належить не ТОВ "Мисло", а іншій юридичній особі. Причому спершу право власності на будівлю літери Б площею 63 кв. м протиправно зареєструвало на себе ТОВ "Мисло", а потім переєреєструвало на іншу юрособу. Ця будівля перебувала у комунальній власності міста, що підтверджується відповідним реєстраційним посвідченням та іншими архівними документами, тому Ужгородська міська рада доводитиме протиправність привласнення об'єкту. Подано позов до суду з вимогами про витребування будівлі літери Б на користь міської ради через незаконне її привласнення ТОВ "Мисло".

Депутати вето міського голови не подолали, таким чином дія пункту 1.2 рішення №1562 зупинена.

Додатково включили до порядку денного питання про зміни до бюджету міста на 2019 рік. За рахунок перевиконання дохідної частини спецфонду бюджету планові показники бюджету міста збільшили на 2,2 млн. грн. як кошти співфінансування до проекту капітального ремонту вулиці Юрія Гагаріна, що реалізується за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку.

Прес-служба Ужгородської міськради