У Львові “закрили” ресторан “Червона Рута”, в якому масово отруїлися весільні гості

 

Поліція відкрила кримінальне провадження. Провадяться протиепідемічні заходи, інформує Головне управління Держпродспоживслужби у Львівській області.

На підставі термінових повідомлень  КЗ ЛОР "Львівський обласний центр ЕМД та МК" 09.10.2019р. зареєстрований спалах на гостру кишкову інфекцію серед гостей, що приймали участь у святкуванні весілля 08.06.2019р. у ресторані "Червона Рута", що знаходиться за адресою: м. Львів, вул. Хуторівка, 26.
Загалом станом на  9 год. 00 хв. 11.06.2019 року захворіло 45 осіб, з них 5 дітей: на стаціонарному лікуванні – 40 осіб (5 дітей), 4 дорослих хворих знаходиться на амбулаторному лікуванні, 1 особа виписана зі стаціонару на вимогу. Всім хворим встановлено попередній діагноз: "Гостра кишкова інфекція". Стан хворих середньої важкості.
Триває проведення санітарно-епідеміологічного розслідування в рамках якого здійснюється позапланова перевірка ресторану.
У зв'язку із встановленими порушеннями, рішенням Головним державним ветеринарним інспектором Львівської області тимчасово призупинено функціонування закладу громадського харчування "Червона Рута" з 10.06.2019р.