В Одесу надійшли гарантовано безпечні вакцини

У міські лікувально-профілактичні установи Одеси, які проводять вакцинацію, надійшли імунобіологічні препарати, отримані по лінії централізованих поставок МОЗ України.

Вакцини закуплені за кошти державного бюджету, мають прекваліфікацію Всесвітньої організації охорони здоров’я, що гарантує відповідність стандартам якості, безпеки та ефективності.

Пологові будинки і дитячі поліклініки Одеси отримали 5 500 доз вакцини БЦЖ (Болгарія) для профілактики туберкульозу і 19 800 доз вакцини Еувакс (Південна Корея) для вакцинації проти гепатиту В.

У дитячі поліклініки розподілені 11 300 доз інактивованої поліомієлітної вакцини Імовакс Поліо (Франція) і 11 200 доз оральної поліомієлітної вакцини Поліо Сабін (Бельгія), а також 12 700 доз вакцини проти гемофільної інфекції. Отримано 3 300 доз вакцини КПК Пріорікс (Бельгія) для профілактики кору, паротиту та краснухи.

Вакцина АДС Діфтет (Болгарія) для вакцинації від дифтерії і правця розподілена по дитячим поліклінікам. Також в дитячі поліклініки і Центри первинної медико-санітарної допомоги Одеси надійшли 36 500 доз вакцини АДП-м для профілактики дифтерії та правця у дітей і дорослих. Ревакцинація всіх дорослих від дифтерії і правця повинна проводитися кожні 10 років.