Ліквідували пожежу і врятували 15 осіб

На сайті ДУ ДСНС в Одеській області з’явилося офіційне повідомлення про пожежу в комунальному підприємстві «Одеський обласний медичний центр психічного здоров’я» Одеської облради.

Повідомлення про загорання в відділенні № 7 в службу порятунку надійшло в 21.44. Підрозділи були негайно направлені за підвищеним номером виклику «Пожежа РАНГ 2″.

О 21:51 на місце виклику прибули перші пожежно-рятувальні підрозділи і встановили, що відкритим полум’ям горить дах одноповерхової будівлі. Рятувальники провели розвідку і приступили до порятунку людей.

Пожежні врятували 15 осіб і передали їх бригадам швидкої медичної допомоги. 4 людини були в несвідомому стані. Їх, на жаль, не вдалося реанімувати. Пізніше надійшла інформація про смерть ще двох осіб, які були доставлені в міську лікарню номер 11.

На місці події рятувальники працювали в двох напрямках – одна група рятувала людей, друга – гасила пожежу. Психологи надавали підтримку всім, хто потребував допомоги.

Завдяки чітким та професійним діям рятувальників пожежу було локалізовано  о 22:53  і вже о 23:19 ліквідовано на площі 500 м2.

Всього від ДСНС залучалося 12 одиниць техніки та 57 чоловік особового складу.