Били по голові і зламали ніс: У Таїровській громаді рейдери побили депутата

Причиною інциденту стала місцева артезіанська свердловина (Резервуар чистої води). Місцеві жителі вже досить давно скаржаться на перебої з водопостачанням, яке йде з цієї свердловини.

Два депутата селищної ради Данило Топольницький і Леонід Гуславський приїхали перевірити, що відбувається на об’єкті комунальної власності і наткнулися на невідомих людей, які, судячи з усього, вже давно самовільно користуються свердловиною для своїх потреб, що і послужило причиною перебоїв з водопостачанням на найближчих житлових масивах.

Побачивши депутатів, невідомі не захотіли пускати їх на територію. Топольницький і Гуславський сіли до себе в машину і викликали поліцію. Однак не встигли приїхати правоохоронці, як на місці виявився автомобіль охоронної фірми “Ягуар”. Звідти вискочили тітушки і почали бити депутатів.

Уже в лікарні з’ясується, що у Леоніда Гуславського зламаний ніс і закрита черепно-мозкова травма. Його намагалися задушити власним ланцюжком. Це також залишило серйозні сліди на шкірі. Сам депутат говорить, що від удушення його врятувало лише те, що він вчасно підставив руки під ланцюжок.

«Били по обличчю, душили власної сорочкою і ланцюжком, що була на шиї, я пручався, вставляв руки під ланцюжок. Мабуть, у них закінчилися сили, після чого прибув дільничний і прийняв у мене заяву», – розповів Гуславський виданню “Думська”.

Видання “Думська” зазначає, що Леонід Гуславський не пов’язує напад з депутатською діяльністю і взагалі не розуміє причину агресії.

«Можливо, це бізнес-інтереси цієї людини, який уявив комунальну власність своєї», – припустив він.

Дільничний, що приїхав через годину, зміг тільки прийняти у депутатів заяву. Патрульні на місце так і не виїхали. Ніхто з тітушек не затриманий, свідки не опитані.

Дивно, що ця ситуація ніяк не бентежить керівництво обласної поліції. Прес-служба ГУНП ніяк не коментували інцидент. Зате вони не соромляться писати на сайті ГУНП пафосні цитати начальника обласної поліції Олега Беха. Краще б замість виголошення промов правоохоронці займалися б злочинцями.

Фото: Кекс