Одесити просять обмежити зовнішню рекламу гральних закладів

В Одесі йде збір підписів на обмеження розміщення реклами гральних закладів. Відповідна петиція з’явилася на сайті Одеської міськради в розділі звернень громадян. Питання про задоволення цієї вимоги підняли сьогодні на апаратній нараді Одеської міськради.

Як виявилося, аналогічна пропозиція надходила депутатам і на громадських слуханнях, але в проект регуляторних актів воно не увійшло. Депутати пояснюють це тим, що вони, як виконавчі органи можуть діяти тільки на підставі Закону України про рекламу. Відповідно до Закону, вони видають дозвіл на розміщення рекламних конструкцій, але втручатися в зміст цієї реклами їм заборонено – це вже робота інших підрозділів.

Анатолій Орловський, перший заступник Одеського глави, запропонував ще раз обговорити це питання серед депутатів і розповісти про результати на наступному апаратній нараді.

На сьогоднішній день петиція під назвою «Обмеження реклами гральних закладів, лото в місті Одеса» знаходиться на третьому місці за кількістю зібраних голосів за весь час існування сервісу звернень громадян. Зараз під нею підписалися 225 чоловік.

Джерело.