Танці під Mgzavrebі і яскраві емоції – Одеса покаже свій характер на Borjomi Fest 2019

15 червня Одеса зануриться в атмосферу драйву і нових вражень на третьому Borjomi Fest. У парку Перемоги кожен зможе позмагатися в танцювальних баттлах з грузинськими групами і перевірити, чи дійсно одесити такі круті, як про них говорять.

«Кожна людина унікальна. Так само можна сказати і про міста, у яких є свій унікальний характер, добре знайомий його жителям, – розповідає представник організатора фестивалю Оксана Панкина. – На Borjomi Fest кожен зможе розкрити характер Одеси, показати, який він бачить «перлину біля моря». Буде дуже цікаво дізнатися, чи виправдають себе класичні стереотипи про одеситів і їх місті. Або вони виявляться міфом».

У цьому році на Borjomi Fest кожен зможе приєднатися до визначення характеру Одеси – через емоції і враження, конкурси та розіграші призів. Гостей також чекає фуд-корт з найкращими грузинськими ресторанами Одеси, інтерактивні фотозоні, насичені музична і танцювальна програми. Для дітей буде працювати велика зона з майстер-класами.

Хедлайнером події стане одна з найвідоміших сучасних грузинських груп – Mgzavrebі.

«Кожен концерт в Одесі для нас незабутнє свято. Можливо, тому що риси характеру жителів Грузії та Одеси багато в чому схожі. Ми вміємо радіти сонцю і морю, веселитися і бути щасливими, – поділився фронтмен групи Mgzavrebi Гігі Дедаламазішвілі. – Одеса, до зустрічі на сцені Borjomi Fest!»

Захід проходитиме 15 червня з 15:00 до 22:00 в парку Перемоги, на проспекті Шевченка, 12-а.

Вхід вільний.