Львівські митники вилучили 600 кг італійської керамічної плитки (Фото)

Митники вилучили 600 кг італійської керамічної плитки, яку громадянин намагався ввезти як понад дозволений ліміт товару без декларування з метою уникнення оподаткування.
Так, у пункт пропуску "Краковець – Корчова" прибув автомобіль "CITROEN JUMPER" під керуванням громадянина України. Формою митного контролю він обрав смугу спрощеного митного контролю "зелений коридор".

Під час візуального огляду автомобіля виникла підозра про наявність у ньому товарів в
обсягах, що перевищують неоподатковувану норму переміщення через митний кордон України, і не дарма. В боксі поглибленого огляду в багажному відділенні та салоні автомобіля було виявлено 24 упаковки керамічної глазурованої плитки італійського виробництва загальною вагою 600 кг.

Так громадянин порушив встановлений відповідно до Митного кодексу України порядок проходження митного контролю в зонах спрощеного митного контролю згідно зі ст. 374 Митного кодексу України (громадянин, який перетинає митний кордон України не частіше, ніж раз на три доби (72 години) і перебував за кордоном не менше доби (24 години), може без сплати митних платежів ввезти через автомобільний чи залізничний пункт пропуску товар, вага якого не перевищує 50 кг, а фактурна вартість не більша еквіваленту 500 євро). 

За цим фактом за ст. 471 МКУ складено протокол про порушення митних правил. Товар вилучено. Справу скерують до суду.

ДФС у Львівській області