Всесвітній клуб одеситів запрошує на презентацію роману «З особливою жорстокістю»

14 июня, в пятницу, во Всемирном клубе одесситов свой дебютный роман «С особой жестокостью» представит адвокат, председатель правления “Одесской киностудии” Андрей Осіпов.

Сюжет роману розгортається навколо справи про вбивство, в скоєнні якого підозрюють двох неповнолітніх. Здійснюючи захист, адвокат Никанор Скрипник змушений стикнутися з непорозумінням, громадським осудом, нападками журналістів, підступністю правоохоронців. Автор зі знанням справи описує судову систему України, не цураючись навіть розкриттям хабарницьких схем. Однак, як зазначає часто в коментарях журналістам, не варто шукати збігів і прототипів героїв.

Про рішення написати книгу Андрій Осіпов розповідає так:

«Робота адвоката позначається на характері і світогляді, відбувається професійна деформація. Написання цієї книги стало для мене певною терапією, потребою поділитися пережитим, думками, емоціями. Тим більше, що адвокати, що сказати суспільству. І вони повинні це робити».

Важливою темою книги є розкриття проблеми нерозуміння між батьками і дітьми, дітьми та соціумом, наслідком чого є буллінг в школі, підліткова злочинність.

Не оминув Андрій Осіпов і питання про відновлення в Україні суду присяжних, також гармонійно вплетені в сюжет.

“З особливою жорстокістю” сміливо можна називати першим юридичним детективом, однак автор стверджує, що це більше соціальний роман. Так це чи ні – вирішувати читачеві.

Презентація відбудеться 14 червня (п’ятниця) о 16:00 у Всесвітньому клубі одеситів (вул. Маразлієвська, 7), вхід вільний.