У Львові не дали провести сепаратистський з`їзд

Вчора, 1 червня, адміністрацією РЛП "Знесіння" та рядом патріотичних організацій до яких входять ветерани війни з Росією, волонтери та інші відповідальні громадяни, було зупинено проросійську провокацію.

Про це повідомив заступник директора РЛП "Знесіння", історик та учасник війни з Росією на сході України Володимир Лазор "Сірко".

"Ця сепаратистська акція планувалась, як псевдо-платний семінар з індивідуального розвитку особистості під керівництвом такого собі Володимира Куровського. Даний персонаж представляє організації псевдо-рідновірів, риторикою яких є ряд кліше: "Слов"янское Єдинство", "МижеБратья" та інше.

Окрім того, зі слів самого Володимира Куровського, стало відомо про те, що він був депортований з Росії після 12 чи 14 днів арешту з інкримінуванням злочинів таких як: "Підготовка українських фашистів до терористичної діяльності на території РФ" . Це було за його словами у 2014-2015 роках, більше того в ютубі можна знайти ряд відеороликів, що підтверджують його антимайданівські погляди та підтримку дій РФ при окупації Криму. Вважає, що очищення України розпочалось саме з окупації українського півострова.

В діяльності організацій "Триглав" та "РодосвЄт" слід відмітити виключно російськомовну публічну агітацію та проведення схожих семінарів та заходів на території інших країн в тому числі Росії.

Підсумовуючи дії Куровського також варто наголосити, що його семінар мав відбутись без жодних погоджень ЛМР чи адміністрації РЛП "Знесіння". Всі зібрані докази та наявні аудіо, фото, та відеоматеріали при потребі будуть долучені до написаних мною заяв в Личаківський РВ НП.

А тепер про поліцію. Віталій Гануляк, який є дільничим інспектором по вул. Личаківській, в р-н Винниківського ринку, чомусь в момент планованої проросійської провокації опинився (гуляв з його слів) на горі Баба Рід по формі та при зброї. Коли йому поступила інформація, що львівські патріоти планують недопустити сепаратиського шабашу в місті, він одразу повідомив про це групу В.Куровського. Після його повідомлення з території проведення "семінару" втекло близько 20 чоловік з великими сумками. Що в них було невідомо.

Варто відзнатичи слова, якими дільничий інспектор Гануляк В.І. поперджував їх, а саме:

"До вас ідуть банд-угрупування з Правого Сектору, Тризубу та УНСО".Тобто для цього "мента" легальні та патріотичні організації, включаючи працівників парку є бандитськими формуваннями. Висновки про риторику робіть самі. Дані слова було сказано при свідках, які готові свідчити. Мені відомо, що справу по Гануляку попри написані мною заяви та свідчення свідків можуть спустити і замнути.

Наголошую, що від початку року на горі Баба Рід було вчинено три підпали, а також перед Різдвом було спиляно хрест встановлений місцевою громадою. У спарві з хрестом можу із впевненістю констатувати відвертий саботаж правоохорорнців Личаківського РВ або їх халатність. Ось такі працівники поліції у Львові. Після побаченого сьогодні не думаю, що законослухняні громадяни у нашому місті можуть почувати себе спокійно. Вперше від 2014 року над львів'янами нависає привид російського терору та сепаратизму", – про це повідомив Володимир Лазор.