Дружина чиновника ВР, який побився з львівськими патрульними через штраф, скасувала його у суді

Весь конфлікт стосується штрафу розміром 425 гривень.

Конфлікт трапився на кільцевій дорозі поблизу Рудного, коли сім’я Сорочик їхала з вимкнутим(за версією поліції) ближнім світлом. Тоді Світлана Сорочик почала аргументувати патрульним їхню помилку, посилаючись на датчик в автомобілі, а її чоловік говорив з іншим інспектором. Між ними виник конфлікт та Сорочик вдарив поліцейського в обличчя. Поліцейські скрутили Сорочика та доставили до Шевченківського райвідділу.

Нещодавно Світлана Сорочик скасувала виписаний у ту ніч штраф у суді, аргументувавши це тим, що патрульні не допитали свідка, не представилися та поводилися агресивно. Суддя прийняв рішення на користь Сорочик, а Нацполіція на 2 тижні запізнилася з апеляцією. Проте кримінальна справа проти Сорочика ще досі відкрита, проте її до суду не передають.

«Чоловік почав вимагати у нього припинити незаконні дії напарника, після цього виник незрозумілий конфлікт між її чоловіком та поліцейським, який був агресивно налаштований. Коли чоловік відмовився лягти на землю, поліцейські повалили його із ніг, застосувавши фізичну силу та почали викручувати руки, один з них наступив коліном на шию, щоб навіть не міг повернути голову, а був змушений лежати на снігу. Після цього його затримали, вділи кайданки, посадили на заднє сидіння службового автомобіля і повезли у Шевченківський відділ поліції», – розповіла під час судового засідання Світлана Сорочик свою версію подій.