Поліцейські спецназівці відвідали Будинок дитини

Сьогодні в Одеському Будинку дитини № 1 побували незвичайні гості. Вранці на територію спеціалізованого дитячого закладу в’їхали два мікроавтобуси та міцні підтягнуті молоді люди в формі стали вивантажувати з них коробки з фруктами, іграшками, дитячими речами.

Це співробітники батальйону поліції особливого призначення ГУНП в Одеській області привезли подарунки вихованцям до Міжнародного Дня захисту дітей і приїхали привітати колектив з ювілеєм. Адже в ці дні Будинку дитини №1 виповнюється 75 років.

Тут виховуються діти віком від народження до 7 років. Багатьох всиновлюють і удочеряють. Але є важкохворі діти в спеціальній паліативної групі, про яких можна сказати, що живуть вони тільки дивом, постійно потребуючи допомоги, яка полегшувала б їхні страждання.

І це чудо – цілодобова турбота персоналу і допомога добрих людей.

“Для нас приємна несподіванка – сьогоднішній візит співробітників поліції. Ми не зверталися з проханнями про допомогу, і коли представник поліції подзвонив і сказав, що вони приїдуть до нас з ранку, я була дуже здивована. Все, що привезли: і фрукти, і іграшки, і речі, ми прийняли з дуже великою вдячністю. Величезне спасибі від усіх нас керівнику обласної поліції, генералу поліції третього рангу Олегу Беху, який в цей час вітав вихованців підшефного інтернату в одному з районів області, але передав нам свої вітання. І дуже важливо те, що поліцейські зайшли в групи і поспілкувалися з дітьми – навіть з найважчими, пограли з ними на дитячому майданчику “, – говорить головлікар Будинку дитини Валентина Карташова.

На це не можна було дивитися без сліз – як малюки тяглися до екіпірованих бійців (поліцейські після цього візиту відразу виїхали на завдання), і затишно влаштовувалися у них на руках, обіймали, притискалися ближче. У багатьох офіцерів зволожились очі. Звикнувши кожен день ризикувати своїм життям, тут вони побачили, як малюки – абсолютно безпорадні, кинуті власними батьками де попало: на вулиці, в підвалах, в цвинтарних склепах, відразу відчули в чоловіках добро, силу і захист.

“Ми вдячні персоналу Будинку дитини № 1 за те, що вони так піклуються про дітей. Обов’язково приїдемо сюди ще. Ми сподіваємося на те, що всі ці малюки будуть здорові, щасливі і знайдуть сім’ї. Адже це найголовніше для них”, – говорять поліцейські.