Призначено нового голову Обухівської районної державної адміністрації

Призначено нового голову Обухівської районної державної адміністрації

Фото: facebook-стоірнка Руслана Кравченка

Голова Київської ОВА Руслан Кравченко
представляє загалу голову Обухівської РДА Миколу Кравчука

29 травня голова Київської обласної військової адміністрації Руслан Кравченко представив новопризначеного очільника Обухівської райдержадміністрації. Про це Руслан Кравченко написав на своїй сторінці в у facebook, повідомляє Кагарлик.City.

Тепер Обухівську РДА очолює Микола Кравчук. Його призначено Розпорядженням Президента України від 24 травня 2023 року.

Раніше Микола Кравчук працював першим заступником директора КП "Київблагоустрій", а згодом в.о. директора цього комунального підприємства.

«Сьогодні з робочою поїздкою відвідав Фастів та Обухів. Представив громадам новопризначених керівників райдержадміністрацій.

Відтепер Обухівську районну державну адміністрацію очолюватиме Микола Кравчук, а Фастівську – Владислав Литвин, – написав голова Київської ОВА.

Також Руслан Кравченко зазначив, що Микола Кравчук має досвід керівника та ефективного менеджера. Але тепер на нього чекають складніші завдання – реалізація в умовах війни ефективних заходів для економічного розвитку Обухівського району. Оскільки чи не найбільші промислові підприємства області зосереджені саме тут, Обухівщина відіграє одну з ключових ролей в економіці регіону.

Серед глобальних завдань очільник Київщини визначив забезпечення надійної оборони столичної області, допомогу військовим, відновлення зруйнованого та повернення людей до їхніх домівок. «Життя мешканців регіону, попри воєнний стан, має бути комфортним та максимально безпечним», – наголосив Руслан Кравченко під час представлення.