Дивом уникли неприємностей: на Одещині поліцейські повернули додому трьох малюків

Поліцейські Подільська повернули додому трьох малюків, які дивом уникли неприємностей, гуляючи без нагляду дорослих, – повідомляє прес-служба поліції регіону.

Двох братів п’яти та семи років на автодорозі Подільськ-Федорівка побачили мешканці мікрорайону та покликали правоохоронців, а ще одного п’ятирічного хлопчика поліцейський Сергій Самсонюк помітив у центрі Подільська – малий перебігав дорогу та мало не потрапив під колеса вантажного автомобіля.

Як з’ясувалося, мама братиків дозволила їм гуляти на дитячому майданчику біля будинку, але не проконтролювала їхнє місцезнаходження, тож малі непосиди відійшли далеко від домівки. Третій знайда, за яким мала слідкувати бабуся, теж вирішив погуляти. В обох випадках правоохоронці встановили місце проживання дітлахів та передали їх батькам.

«На щастя, ці прогулянки минулися для малюків без трагічних наслідків. Поліцейські провели із дорослими бесіду про неприпустимість недбалого ставлення до своїх батьківських обов’язків. Проте хотіла б звернути увагу на те, що діти не могли назвати свої адреси, що значно ускладнювало пошуки їхніх родичів. Тож звертаюся до батьків: не тільки слідкуйте за місцем знаходження своїх діточок, а й переконайтеся, що вони, про всяк випадок, знають свої адреси, імена та по-батькові батьків і знають, до кого звертатися по допомогу», – прокоментувала начальниця сектору ювенальної превенції Подільського районного управління поліції Катерина Нігрецкул.