Продовжено термін реєстрації кандидатів на навчання до Одеського державного університету внутрішніх справ (фото, відео)

Реєстрацію кандидатів на навчання до Одеського державного університету внутрішніх справ та інших ВУЗів системи МВС продовжено до 15 червня, – про це повідомляють ГУНП регіону та Об’єднання ветеранів правоохоронних органів Одеси.

У 2022 році діє спрощений порядок формування вступних документів до закладів вищої освіти МВС. Вступ здійснюється без ЗНО.

Особову справу кандидата на навчання формують не лише територіальні підрозділи поліції за місцем перебування вступника, а також безпосередньо заклади вищої освіти МВС.Заяви на вступ та необхідні документи можна направляти електронною поштою, яка зазначена на офіційних веб-сторінках закладів вищої освіти МВС або Портал для кандидатів на навчання у ЗВО МВС України, Освітньо-науковий портал Міністерства внутрішніх справ України .

Зарахування на навчання здійснюється за результатами конкурсного відбору, який складається із вступних випробувань у закладі вищої освіти МВС (без необхідності складати національний мультипредметний тест).

Медичний огляд кандидату на вступ можна пройти в медзакладі МВС в будь-якому регіоні або на базі закладу вищої освіти МВС.

Курсанти закладу вищої освіти МВС під час навчання проходять службу в поліції, яка є державною службою особливого характеру, а час проходження служби в поліції зараховується до страхового стажу, стажу роботи за спеціальністю, а також до стажу державної служби. Особа під час служби в поліції знімається з військового обліку і перебуває у кадрах поліції на спеціальному обліку.

Курсанти отримують повне державне забезпечення: безкоштовне проживання і харчування, а також речове та грошове забезпечення.

Відео про ОДУВС :

https://fb.watch/dcSLTGiern/