У Львівському органному залі виступатимуть музиканти Луганської обласної філармонії

Концерти музикантів із Луганщини відбудуться 18, 25 і 30 травня – звучатиме духовна та струнна музика відомих композиторів

Артисти Луганської обласної філармонії, у зв’язку із розгортанням повномасштабної війни на Луганщині, були змушені переїхати до Львова. Та навіть переїхавши до Львова, вони не залишають головної місії – творити музику. Відтак у травні музиканти дадуть три концерти духової та струнної музики для львів’ян та гостей міста.

Першим стане концерт 18 травня, де виступатимуть тромбоністи з Луганська Ігор Шаповалов, Олександр Хохлов, Любомир Ліщук та солістка Львівського органного залу Світлана Позднишева. Концерт для тромбона та органа – це поєднання незвичне, навіть унікальне, проте від цього не втрачає гармонійності та природності. Почуйте цікаві інтерпретації барокових творів Генрі Перселла, Крістіана Готліфа Тага, а також чудові обробки Александра Гільмана і Ференца Ліста.

Наступний концерт ансамбль Луганської філармонії проведе 25 травня. Цього разу інструментальний склад включатиме духові та струнні інструменти: гобої, кларнет, валторни, скрипки та віолончель. Музиканти виконуватимуть Серенаду для духових Вольфганга Амадея Моцарта та Квартет для струнних Франца Шуберта. Вечір зворушливої музики, що на годину занурить у світ мистецтва та допоможе відволіктись від реальності.

В останній понеділок місяця, 30 травня, ансамбль Луганської філармонії виконає легендарну сюїту Густава Холста «Планети». Під батутою Любомира Ліщука, трубачі Тарас Ковальчук, Олексій Жур, Віталій Сідор, тромбоністи Іван Демковський та Олександр Хохлов, тубісти Микола Димчак й Володимир Обухов. Написана під час Першої світової війни, сюїта складається з семи частин – за кількістю планет Сонячної системи (за винятком Землі), відомих на момент написання. Завершить концерт Тріо для мідних духових Франсіса Пуленка.

Для відвідування подій Львівського органного залу прохання мати з собою документ, що посвідчує особу. У разі оголошення повітряної тривоги під час концерту його буде перервано, а гостям запропоновано перейти в безпечне місце.

Квитки на усі концерти можна купити на сайті Органного залу.