У Львові затримується виплата низки соціальних допомог – держава не перерахувала відповідних коштів

В Управлінні соціального захисту Львівської міськради повідомили, що платіжні доручення для перерахування коштів подали в органи Казначейської служби іще 5 травня.

Як проінформували у пресслужбі Львівської міської ради, сьогодні у Львівській міській територіальній громаді спостерігається затримка із виплатою таких державних соціальних допомог:

– сім`ям з дітьми;

– малозабезпеченим сім`ям;

– особам, які не мають права на пенсію;

-особам з інвалідністю;

– дітям з інвалідністю;

– тимчасової державної допомоги дітям;

– тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату;

– допомоги по догляду за особами з інвалідністю І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу;

– компенсаційної виплати непрацюючій працездатній особі, яка доглядає за особою з інвалідністю I групи, а також за особою, яка досягла 80-річного віку.

За інформацією управління соціального захисту Львівської міськради, платіжні доручення для перерахування коштів для відповідних виплат подані в органи Казначейської служби ще 5 травня. Проте станом на сьогодні зазначені видатки не проведені.

"Просимо з розумінням поставитися до ситуації, яка склалась, та обіцяємо забезпечити виплату допомог в найкоротші терміни", – запевнили в управлінні соціального захисту Львівської міськради.