У Львові відбувся благодійний турнір із баскетболу на якому збирали гроші для ЗСУ (ФОТО)

Під час благодійного баскетбольного турніру вдалося зібрати біля 100 тисяч гривень для потреб українських військових

15 травня на одному з відкритих баскетбольних майданчиків Львова відбувся благодійний турнір з баскетболу 3х3 Play BALL For Ukraine, головна мета якого – зібрати кошти для української армії. Завдяки турніру спортменам вдалось зіблати близько 100 тисяч гривень. Про це повідомили в пресслужбі Львівської міськради.

Головна подія вечора, а саме благодійний шоу-матч 5х5, викликав неабиякий інтерес серед вболівальників. І причин було кілька, однак головна з них – це унікальність самого матчу. Поруч з дворазовим чемпіоном НБА Станіславом Медведенком, чи зірковими у минулому баскетболістами Сергієм Ліщуком та Дмитром Забірченком грали люди різних професій: керівники спортивних федерації, бізнесмени, президенти баскетбольних клубів, підприємці, айтішники. Уже традиційно участь у такому матчі взяв і начальник управління спорту Львова Антон Нікулін, а символічне перше вкидання за спірний м’яч зробив міський голова Львова Андрій Садовий. 

Знайшлося місце на майданчику й президенту БК «Тернопіль» Ігорю Комендату, тренеру БК «Тернопіль» Євгену Ворніку, президенту федерації стронгмену України Сергію Конюшку, президенту БК «Самбір» Андрію Бальовському, дворазовому чемпіону світу з слем-данків Дмитрові Кривенку, раднику міністра розвитку громад та територій України Євгену Калініну, баскетбольному фристайлеру Анатолію Лутицькому, засновнику баскетбольної бізнес-ліги Львова Андрію Калічаку, автогонщику Дмитру Захарову, спортивному маркетологу Максиму Мотіну, підприємцю Олександру Черноголову, президенту БК CrossEndurro Ярославу Пизьо, організатору стрітбольних турнірів у Харкові Станіславу Новицькому, засновнику Ukrainian Streetball league USL – 3х3 Станіславу Світлицькому, а також іншим гравцями, більшість з яких представляли аматорські колективи Львова. Тренером БК «Дніпро» був Ярослав Зубрицький, а БК «Тернопіль» – Едуард Скрипець. 

У матчі між умовними командами БК «Тернопіль» та «Дніпро» (саме ці клуби організували на матч ігрову форму) перемогла дружба, а точніше БК «Тернопіль» – 38:35. У скороченому за баскетбольними мірками поєдинку було шоу: данки, «трюльники», трюки, комбінації, ефектні штрафні кидки та справжня гра на публіку.

Після матчу гравець «Тернополя» Сергій Ліщук виставив на аукціон свою тренувальну форму з маріупольського «Азовмаша». На фоні останніх новин про «Азовсталь» цей лот, як мінімум, привернув до себе увагу. Окрім майки Ліщука організатори турніру, а саме Ростислав Зелик та Денис Головко, виставили й інші лоти, серед яких майки з автографом Олексія Леня та Святослава Михайлюка, кросівки з автографом Станіслава Медведенка, а також багато іншого.

Цього вечора баскетбол об’єднав людей заради Збройних сил України.

Завдяки турніру було зібрано близько 100 тисяч гривень – 70 тис. від учасників та 30 тис. від продажу лотів.

Світлини – Євген Кравс.