На Львівщині СБУ викрило групу осіб, які розпалювали міжнаціональну ворожнечу і симпатизували рашистам

Зловмисники систематично розміщували пости з критикою українців, які підтримують ідею незалежності України від росії.

На Львівщині співробітники Служби безпеки України викрили групу осіб, які умисно провокували розпалювання національної ворожнечі. Чоловіки гучно підтримували криваву війну, яку росія веде проти України, а також нівелювали державність країни та пам’ять героїв українського народу. Про це повідомили в Управлінні Служби безпеки України у Львівській області.

Оперативники встановили, що на своїх сторінках в соцмережах вони поширювали дописи в яких здійснювали розпалювання національної ненависті. Приниження гідності української нації та її історичного минулого – були основними темами для дискусій в коментарях. Також зловмисники систематично розміщували пости з критикою українців, які підтримують ідею незалежності України від росії.

Зловмисникам вже повідомлено про підозру у вчиненні злочину за ч.1 ст. 161 (розпалювання національної ворожнечі та ненависті, на приниження національної честі та гідності.) Кримінального кодексу України.

Заходи із припинення протиправної діяльності проводили оперативники СБУ у Львівській області спільно з слідчими Національної поліції за процесуального керівництва Львівської обласної прокуратури.